نمیدونم چند تا از این شروع دوباره ها (عنوان ) گذاشتم تو وبلاگم

بعد از 1 سال دو ماه .

اینجا انگار بوی خاک گرفته نه کسی میاد نه کسی میره . میخوام برگردم به همینجا بازم . یه حال دیگه ای داره . هر چند بی مخاطب . عین دنیای ادما . که روز به روز داریم به حرفای ادمای قدیمی نزدیک میشیم . میگیم یادته ؟ فلانی این حرف و زدااا . ما اون زمان بهش خندیدیم . در حالی که همون الان امروز کاربرد داره .

زندگی جریان داره . حتی با وجود غر زدنای مامان . اخه همین الان پیش پای شما اومد نشست پیشم گفت اااا ببیناااا میزشووو این چه وضعشه . مگه سطل زباله نداری تو اتاقت . چرا موهات رو میزه

چرا جورابات و برنداشتی و

میگفت ایشالله بچتم عین خودت بشه .

گفتم ایشالله . کدوم بچه ایه که پدر مادرشو حرص نداده باشه ؟؟! لابد توام اذیتشون کردی که من افتادم تو دامنت

تو فیلما دیده بودیم پدر مادرا اخر شبا میرن اتاق بچشون . شب بخیر و بعدشم میگن امیدوارم فردا روز خوبی داشته باشی وووو

مامان ما میاد غر میزنه میره

شاید اینم شیرینه

ما چمیدنیم

ما از خیلی چیزا خبر نداریم و چند سال بعد میگشی یادش بخیرررر

البته همه ی صحبتامون با شوخی و خنده بود . نمیدونم شایدم جدی بود .

به هر حال من باز کار خودم و میکنم

اینم جزئی از زندگیه دیگهههه

من خیلی تغییر کردم . خیلی . دنیای چند سال پیش خیلی غصه میخورد برا هر چیزی . به ادما خوش بین بود . اونارو دوسشون داشت . حتی اگه مدت کمی با ادما بوده و میشناختشون انگار که 10 ساله اونارو میشناسه .

دنیای الان خیلی بیخیاله . جوری ک هر کی می بینتش میگه از کجا میاری این همه بیخیالی . خوشم میاد هیچی به هیچیت نیس

دنیای الان به آدما خوش بین نیس ( این بده )

زیباترین و جذاب ترین و موف ترین آدمم که پیشش باشه دوسش نداره . اولین و با ارزشترین ترین فرد زندگیش خودشه ! ( این خوبه ولی )

یادمه اون موقع از هر کی میپرسیدم بارز ترین خصلتم چیه میگفت مهربونی .

الان میگن بی تفاوتی .

حالا فک نکنین شب خوابیدم صبح بیدار شدم تغییر فاز دادمااا نه !

تو این چند سال زیاد بودن ادمایی که باورامو تغییر دادن . درواقع میشه گفت ادمایی که باعث شدن باورامو اصلاح کنم .

یاد این جمله افتادم :

اینقدر راحت نگین من تغییر نمیکنم

شرایط آدمو خیلی راحت تغییر میده

حالا ایشالله تو پستای بعد بیشتر حرف میزنم فعلا بسه برا روز اول

خیلی ,تغییر ,الان ,دنیای ,ادما ,ایشالله ,دنیای الان ,شروع دوباره منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آتلیه تخصصی عکاسی گرافیک IC نوین گرافیک -چاپ روی اجسام -چاپ روی پیکسل خدمات سئو فروشگاه بذرخونه | انبار مرکزی بذرهای ایرانی و خارجی مجازی آنلاين | دانلود کتاب انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی کارت هدیه تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد دانلودی ها